İ.K Politikamız

      İnsana yatırıma büyük önem veren Boğaziçi Grubu, insan kaynağının rekabette fark yaratacak ve kurumun sürekli gelişimini sağlayacak en değerli varlık olduğuna inanıyor. Bugün Boğaziçi Grubu’nun başarısında, kuruma uzun yıllardır hizmet veren insan gücünün büyük emeği bulunuyor.

      İnsan ve emek odaklı büyüme felsefesini benimseyen Boğaziçi Group, personeli için birinci sınıf iş ortamı sunmak ve kişisel gelişimlerini desteklemek suretiyle çalışan memnuniyetini ve bağlılığını artırmaya büyük özen gösteriyor. Bu kapsamda, personelinin yetenekleri doğrultusunda gelişimine katkıda bulunacak kaynak sunmayı, modern çalışma standartlarına bağlı bir kurum yaratmayı, etkin iletişim ortamını sağlamayı ve “daha iyisini nasıl yapabilirim” şeklindeki düşünce yapısını yaygınlaştırarak kaliteyi daima yükseltmeyi hedefliyor.

      Kurumsal başarının devamlılığının ancak yüksek motivasyonlu, çözüm üreten ve kuruma bağlı çalışanlarla mümkün olduğuna inanan Boğaziçi Grubu, hedef ve stratejileri doğrultusunda bünyesine kattığı nitelikli insan gücünü en verimli ve etkin şekilde değerlendirerek kurumsal performansını her geçen gün artırıyor. Bugün Boğaziçi Grubu’nun müşterilerine verdiği hizmetin kalitesini, zeki, çözüm odaklı, iyi niyetli, sistem kurabilen ve kurduğu sistemi işleten, çalışkan ve kurum bağlılığı olan personeli belirliyor.